/ zoeken / personen
zoeken | portals | berichten | aanmelden | login

Zoek op rubriek

Zoek op naam

alle personensorteren op: relevantie afstand naam ervaring


Dzenita Camoproducent
Rotterdam

Dzenita Camoproducent
Rotterdam

Arie Oudenscenario, regie, montage
Rotterdam

Anna Beerstraproductieassistentie
Amsterdam

Oskar Merzelproductiewerk, postproductie werk.
IJsselstein

Novie Filmproductie, opnameleiding (assist)
Amsterdam

Thomas Buwaldaopnameleider
Martin N.J. Zonderopaudio engineer foh, inear monitoring, studio
Evelien Ouwehandproducer, projectmanager, eventmanager
Jaap Damfilmstudent, filmmaker
Mirjam Bekker-Stoopproject director producer
ron baartscheerstudiochef; locatiemanager, chauffeur bce opnameleider
Guido Terhorstproducent
Martijn Daamenscenarioschrijver, locatiedepartement, productie
Lawrence Tandjoengfilm producent
ron baartscheerstudiochef; locatiemanager, chauffeur bce opnameleider
Marian Doyerlocatiescout, chauffeur
Max Dijksterhuisfotograaf, runner, set dresser
Saskia Mollenproductie assistent
Marion Hilhorstresearch, regie, productie documentair, manager filmfestival
Iris Bruinngcamera, montage, regie, productieconcepten, 3d producties
Herman Burghcreator, driver, designer
ron baartscheerstudiochef; locatiemanager, chauffeur bce opnameleider
ron baartscheerstudiochef; locatiemanager, chauffeur bce opnameleider
Jasper Jacobstransport-manager, produktie-assistent, vertaler spaans
Stief Knockaertlocatiehunter, scenarist, regie-assistent, belichting
Anastasia Shukinaproducer, director, 1st ad, dop, 1st ac, script supervision
Maud Zeemanstudent bij open studio
Tanja Engelen(junior) producer, locatie scout, regie assistent,
Dorien Rozingfreelance redacteur voor televisie en web bij nos op 3
Lydie Heelvideografie
Felicia Burgerstageriere, crewmember, figuratie etc.
Marleen Verschoor
Lilia Costaproductieleider
Richard Wiltingrunner, productieassistent
Jeroen Jongevideoproducent
Esther Loggersopnameleider drama, spin in het web bij produkties
HCB Productionsproducent
Thaiz Torresautonome fotograaf, first ad
Roel van de Weijerproducent
Hans Kaatacteren, edel, figureren, voice-over
Robin Guelen1st assistant director
sanna holdertdecor, massages, yoga
Kevin Verstegenfilmproducer, entrepreneur
Kaylee Hovemannstudent aan nederlandse filmacademie amsterdam
Anouk Huibersmedia and entertainment management
Loes Wielheesenproductie, redactie
Cedric Ottenproductie
Peer - Herjan Meutstegeset, locatie manager, scout
Peer - Herjan Meutstegeset, locatie manager, scout
Tanja Engelen(junior) producer, locatie scout, regie assistent,
Milou Sommerenproducer
Max Broekaudiovisuele maker, producent, editor, videoredacteur
Sylvia Overkampstyliste, setdresser, fotograaf
Jo Teeuwissehistorisch adviseur
Rob IJpelaarlocatiemanagement
Baukje Stammproductie, redactie, marketing
Lente Voorhoevevisagiste, film producent. model, figuratie acteer
Arvin Tjin A Kietproductie manager
Pieter Lustigproductie
Eric Oostwoudgeluidstechnicus, productieassistent
Carola Nispen tot Sevenaeruitvoerend producent
Lenneke Riesenbeckproductieleider
Sander Boonstratheatermaker, acteur, klassiek zanger
Monique Lamboovakdocent av, regie, productie
Fay Waldeze student wilt heel graag filmen, monteren en leren!
Lonneke Schapendonkproductieassistentie, personal assistent, locatiemanager
Andre Stoelwindercamera, editor
Richard Wiltingrunner, productieassistent
Dennis Knijnregie en productie
Arvin Tjin A Kietproductie manager
Bryan Baardewijkproducent
Alexander Blaakproductie-assistent
Iris Arkenboutcreatief, uitvoerend producent
Julia Notenboomfilm producent
Olav Knuthaudio, visueel vormgever
Hanneke Boerproductiemanager in frankrijk
nicky deleersnyderdecoratrice, setdresser voor evenementen
Tryntsje Rinkemaproductie assistent, eigenaar zeb mediaproducties
Pedro Martinssoun engineer, designer, music producer
Owen Poulssenaudio engineer, video editor, project manager, producer
Silvano Gijzelart director, decorbouw, locatie scout, grafisch ontwerper
Marielle Alferinkproductie assistent
Anna Kogutregisseur, productieleider
J.A. Francisproducent, cameraman, video editor.
Max Maaseditten, runnen
Hinke Hoeksmaproductieassistent
Eva Rijkesetdresser
anouk meeteruitvoerend producent, producer en item regisseur
Susanne Picalproductie assistent
Shafira Sardarproductie
Nienke Wiltingproductieassistent
Joris Roodproductie
Quita Ruijgrokproductie
Wenske Koninglocatiescout
Jill F. Friedman productie assistentie, productie coordinatie voor film en co
Marion Hilhorstresearch, regie, productie documentair, manager filmfestival
Linda Trompart director, props, rekwisieten, styling, runner, set assist
Martijn Daamenscenarioschrijver, locatiedepartement, productie
Tanja Engelen(junior) producer, locatie scout, regie assistent,
Vareen Rookproductie, regie assistent, filmmaker in pré
Lies Watermanproducent, visagiste, hairstyliste
Marielle Alferinkproductie assistent
Rob IJpelaarlocatiemanagement
Peer - Herjan Meutstegeset, locatie manager, scout
Freek Commandeurproductieassistent, runner
Arida Stomps-Petietpoppenspeelster, figurant, acteren, productie
Roel Baesjouregie, scenario, runner, acteren, ass.opnameleider
Terence Koertproducent, schrijver, acteur, zanger
Donja Tongerensetdresser, styliste
anna-anna soetersproduction designer
Esmée Loonregie, productie, conceptontwikkeling, editor, camera
Marnix Johnproducent
Kevin Lieproductie assistent
Ronald Nousetv productie
Frank Stiphoutproducent, schrijver, regiseur
Iris Arkenboutcreatief, uitvoerend producent
H.A. Faasproductie, organisatie, pr,communicatie